O firmie

Korzenie firmy sięgają ubiegłego stulecia, kiedy to z inicjatywy właściciela Mariusza Kutzmann w 1998 roku swą działalność rozpoczęła firma ELEKTRYKA & AUTOMATYKA ALFA MARIUSZ KUTZMANN. Początkowo jednoosobowa firma mieściła się przy ul. Dworcowej w Poniecu, jednakże z uwagi na dynamikę rozwoju, konieczna była zmiana lokalizacji i przeniesienie siedziby na ul. Krobska Szosa, gdzie funkcjonujemy do dziś.

W pierwszej kolejności nasza oferta skierowana była do osób fizycznych, lecz ciągłe podnoszenie kwalifikacji i nieustanny rozwój zawodowy naszej kadry personalnej sprawiły, że rozpoczęliśmy stałą współpracę z licznymi podmiotami gospodarczymi. Początkowo skupialiśmy się na inwestycjach regionalnych, lecz z czasem udało nam się osiągnąć ogólnopolski zakres działalności w sektorze średnich i dużych firm. Nasi klienci działają w rozmaitych gałęziach krajowego przemysłu i niejednokrotnie przodują w rozwoju gospodarki polskiej i europejskiej.

Firma ELEKTRYKA & AUTOMATYKA ALFA MARIUSZ KUTZMANN zajmuje się głównie kompleksowym wykonaniem instalacji elektrycznych i teletechnicznych zakładów przemysłowych, budynków biurowych, budynków mieszkalnych, oświetlenia ulicznego, stacji transformatorowych oraz linii kablowych i napowietrznych. Czołowymi naszymi kontrahentami jest firma  PAGO Sp. z o.o. z Grodziska Wlkp., SKANSKA S.A., CUBATO Sp. z o.o. oraz PPHU KONSTAL z Krotoszyna.  Z wyżej wymienionym firmami zrealizowaliśmy między innymi jedne z naszych największych przedsięwzięć w zakresie kompleksowych instalacji elektrycznych kilku Chłodni Składowych PAGO oraz Zakładów Przetwórstwa Warzywnego AGRO-NORTH Sp. z o.o..

Jesteśmy prężnie rozwijającym się podmiotem gospodarczym, zaangażowanym w realizację wielu projektów przemysłowych, komercyjnych i mieszkaniowych. Długoletnie doświadczenie i fachowa wiedza pozwala nam z sukcesem zrealizować wiele projektów w całej Polsce.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i liczymy na nawiązanie owocnej współpracy.